پروژه های مطرح

1-پروژه برج اداری بیمه رازی تهران

 برج مرکزی بیمه رازی در تهران، بزرگراه حقانی ، ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان آفریقا واقع شده است و در زمینی به مساحت حدودا ۱۵۰۰ متر مربع در 34 طبقه (۷ طبقه زیر زمین) با عمق گودبرداری ۳۱ متر طول با زیربنای ۱۷۰۰۰ مترمربع در حال ساخت می باشد که کلیه تابلو برق های آن اعم از تابلو برق های فشار ضعیف، فشار متوسط و اتوماسیون صنعتی آن توسط شرکت کنترل نیروی  خراسان طراحی، ساخته و در محل نصب و راه اندازی شده است.

 

2-پروژه برج اداری بانک آینده تهران

برج  مرکزی شیشه ای 140 متری بانک آینده واقع در الهیه یکی از بلندترین و لوکس ترین برج های ایران است که دارای 35 طبقه(6 طبقه زیر زمین) می باشد. که کلیه تابلو برق های آن اعم از تابلو برق های فشار ضعیف، فشار متوسط، اتوماسیون صنعتی و BMS، توسط شرکت کنترل نیرو خراسان طراحی، ساخته و در محل نصب  و راه اندازی شده است.

3- پروژه بزرگ ایران مال تهران

ایران ‌مال یا بازاربزرگ ایران یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست که در غرب تهران ساخته شده است.  این مجموعه با کاربری تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی افتتاح شده‌است. همچنین این مجموعه دارای ۲هتل پنج ستاره است. ایران‌مال در نزدیکی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران واقع شده‌است. ساخت این پروژه با زیربنای ۱٬۷۱۰٬۰۰۰متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار، سال ۱۳۹۰ آغاز گردید که بخشی از تابلو برق های این پروژه، اعم از تابلو برق های فشار متوسط، فشارضعیف، اتوماسیون این پروژه نیز توسط شرکت کنترل نیروی خراسان طراحی و ساخته شد.

 

4-پروژه موج های خروشان مشهد

سرزمین موج های خروشان بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان در مساحتی بالغ بر 60,000 متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران واقع در مشهد – کیلومتر 2 جاده شاندیز قرار گرفته و به عنوان نگین گردشگری مشهد شناخته می شود که تابلو برق های اصلی ،توزیع و چنج اور آن توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است.

5-پروژه خط 2 قطار شهری مشهد

خط 2 قطار شهری مشهد به طول 14.5کیلومتر و با 13 ایستگاه از انتهای خیابان طبرسی شمالی آغاز و تا بلوار شهید فکوری در جنوب شهر ادامه می‌یابد که بخش عمده ای از تابلوبرق های این پروژه عظیم، اعم از تابلوبرق های فشار ضعیف و اتوماسیون، توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است.

6-شرکت رب دلند(گلستان عصاره) گرگان

شرکت صنایع غذایی گلستان عصاره در سال 1378 در زمینی به مساحت 35000 مترمربع با زیر بنای 16000 متر مربع  در استان گلستان  با ظرفیت 10000 تن رب گوجه فرنگی و پوره میوه جات در بسته بندی های اسپتیک وقوطی،با ماشین آلات ایتالیایی جهت صادرات شروع به کار کرد. با توجه به گسترش بازار فروش و  نیاز به افزایش تولید هم اکنون این شرکت با ظرفیت بیش از 25000 تن  وبا زیربنای  20000 متر مربع مشغول به تولید می باشد که شرکت کنترل نیرو مسولیت ساخت بخش عمده ی تابلو برق های آن اعم از فشار متوسط، اصلی، توزیع ، چنج اور و اتوماسیون آن را بر عهده داشته است.

7-شرکت رب بیوآگرو کشور ازبکستان

شرکت رب بیوآگرو ازبکستان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی رب در کشور ازبکستان با ظرفیت خط 1200 تن تولید روزانه توسط 2 کانتینویس 600 تنی تمام استیل می باشد که مشاوره، طراحی و ساخت تابلو برق های خطوط کانتینیوس و همچنین طراحی، ساخت، برنامه نویسی و راه اندازی در محل تابلو برق خط سورتینگ آن توسط شرکت کنترل نیرو انجام پذیرفت.

8- فاز جدید بیمارستان امام حسین (ع) مشهد

فاز 2 بیمارستان امام حسین(ع) بدون شک یکی از بزرگترین و تخصصی ترین بیمارستان های استان خراسان رضوی است که در منطقه سرافرازان مشهد در زمینی به وسعت 26000 متر مربع در حال ساخت می باشد که مسئولیت مشاوره ، طراحی و ساخت  اکثر تابلو برق های آن اعم از تابلوبرق فشار متوسط، اصلی، توزیع و اتوماسیون، بر عهده شرکت کنترل نیرو می باشد.

سایر پروژه ها به تفکیک نوع صنعتی

پروژه های  فشار متوسط
پروژه های صنایع ریخته گری و ذوب
پروژه های  صنایع غذایی ، شیمیایی و دارویی
پروژه های  صنایع ماشین سازی و تاسیسات
پروژه های  خدمات رفاهی و توریستی و غیره
پروژه های صنایع خودروسازی
پروژه های  صنایع کانی غیر فلزی و لوازم خانگی

 6,184 total views,  4 views today