اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی به بهره گیری از رایانه ها به جای متصدیان انسانی برای کنترل دستگاه ها و فرایندهای صنعتی گفته می شود.بدون شک یکی از مهمترین مباحث مورد استفاده در تمامی صنایع مبحث اتوماسیون و خودکارسازی ادوات موجود در آن صنعت می باشد که مزایایی همچون کاهش نیروی انسانی، تکرارپذیری فعالیت ها و فرایندها، افزایش کیفیت محصولات تولیدی، افزایش سرعت تولید (کمیت تولید ) ، کنترل کیفیت دقیق تر و سریعتر، کاهش پسماندهای تولید (ضایعات)،برهمکنش بهتر با سیستمهای بازرگانی، افزایش بهره وری واحدهای صنعتی، بالا بردن ضریب ایمنی برای نیروی انسانی و کاستن از فشارهای روحی و جسمی و…. را به ارمغان می آورد.

شرکت کنترل نیرو مفتخر است با استفاده از کادر تخصصی و مجرب، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بروز و تجربه چند ساله در این عرصه خدمات بارزی در این عرصه به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله خدمات اتوماسیون می توان به ساخت و راه اندازی تابلو های کنترلی کارخانه ای و فرایندی تحت PC و PLC  ، سیستم های کنترل و مانیتورینگ مرکزی( SCADA) و سیستم های کنترلی توزیع یافته (DCS)  اشاره کرد.

 

نمونه کار های انجام شده توسط شرکت

نمونه تابلوهای برق کنترل و مانیتورینگ سیستم برق توزیع دیتا سنتر با استفاده از سیستم اتوماسیون زیمنس آلمان
نمونه تابلو برق کنترل و مانیتورینگ مربوط به تولید خط کاشی با استفاده از سیستم اتوماسیون زیمنس آلمان


نمونه تابلو برق کنترل مربوط به موتورخانه بیمارستان با استفاده از سیستم اتوماسیون اشنایدر فرانسه
نمونه تابلو برق کنترل و مانیتورینگ مربوط به جت فن های تونلی جهت تهویه هوا با استفاده از سیستم اتوماسیون زیمنس آلمان
نمونه تابلوهای برق کنترل و مانیتورینگ سیستم آبرسانی هتلی با استفاده از سیستم اتوماسیون زیمنس آلمان و دلتانمونه تابلوهای برق کنترل و مانیتورینگ خط چسب استفاده از سیستم اتوماسیون فتک و ال اس
نمونه تابلو کنترل و مانیتئرینگ موتورخانه

 6,285 total views,  2 views today